grafika2011

        W roku 2011 po raz XIV Urząd Miasta Będzin oraz Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie byli organizatorami Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej "Malowanie na ekranie".
Tym razem temat brzmiał: Posługując się techniką komputerową namaluj najpiękniejsze Twoim zdaniem miejsce na świecie.
Przesłano 326 prac konkursowych w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola, klasy I-III i klasy IV-VI.

Komisja w składzie:
- Jan Powałka - przewodniczący
- Roman Goczoł
- Aleksandra Lipa
- Andrzej Kopka

w dniu 17 maja 2011 r. nagrodziła 20 prac uczniów z polskich placówek oświatowych.


LAUREACI:

Przedszkola
I MIEJSCE: Sebastian Raus, Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie, opiekun: Agnieszka Modlińska
II MIEJSCE: Roksana Różalska, Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie, opiekun: Agnieszka Modlińska
III MIEJSCE: Maja Styła, Przedszkole nr 39 w Dąbrowie Górniczej, opiekun: Marta Nurkowska
WYRÓŻNIENIE: Adam Mainusz, Przedszkole nr 16 w Koszalinie, opiekun: Magdalena Skiera

Klasy I – III
I MIEJSCE: Mariusz Puzik, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Katowicach, opiekunowie: Barbara Wysocka, Witold Kwiecień
II MIEJSCE: Aneta Kilar, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Raciborzu, opiekun: Bożena Gładysz
III MIEJSCE: Weronika Bryguła, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie, opiekun: Małgorzata Dyja
Zuzanna Uramowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Katowicach, opiekunowie: Barbara Wysocka, Witold Kwiecień
WYRÓŻNIENIA: Anna Zeidel, Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu, opiekun: Ewa Siemiradzka
Dominika Kucharska, Szkoła Podstawowa nr 5 w Koszalinie, opiekun: Dorota Ilecka
Maksymilian Wójtowicz, Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie, opiekun: Jadwiga Konewecka
Nela Manek, Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie, opiekun: Małgorzata Dyja
Sebastian Mazur, Szkoła Podstawowa nr 10 w Będzinie, opiekun: Jadwiga Konewecka

Klasy IV – VI
I MIEJSCE: Natalia Noga, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Radomiu, opiekun: Joanna Majchrzak
II MIEJSCE: Alicja Zając, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Raciborzu, opiekun: Bożena Gładysz
III MIEJSCA: Agata Kusiak, Szkoła Podstawowa nr 7 w Rudzie Śląskiej, opiekun: Danuta Tułaj
Marta Skibicka, Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku, opiekun: Anna Piekarczyk
WYRÓŻNIENIA: Karol Szymkowiak, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Katowicach, opiekunowie: Barbara Wysocka, Witold Kwiecień
Julia Węgrzynem, Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie, opiekun: Agnieszka Modlińska
Julia Świdroń, Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie, opiekun: Stefania Gnyra

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się 26 maja 2011 r., o godz. 12.00 w Gmachu Urzędu Miejskiego, Będzin, ul. 11 Listopada 20, sala nr 18 (sesyjna)
ZAPRASZAMY.

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć widok.