"Praktyka czyni mistrza"

W naszej szkole odbywać sie będą zajęcia dla uczestników projektu ,,Praktyka czyni mistrza" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Będzinie: p. J.Busz, p. E. Krupa, p. L. Kuśmierczyk, p. J. Konewecka bedą prowadzili pokazowe zajęcia otwarte dla studentów.
W projekcie uczestniczyć będą nauczyciele: p. J.Polak, p. M. Suszyńska oraz p. I. Urgacz.

Celem projektu jest poprawa jakości praktyk pedagogicznych studentów poprzez przygotowanie do 2014 roku wybranych szkół z województwa śląskiego i małopolskiego oraz ich kadry dydaktycznej do realizacji opieki nad praktykantami- wypracowanie i wdrożenie rozwiązań organizacyjnych, metodycznych, wzmacniających kompetencje pedagogiczne w wybranych szkołach.

Powyższy materiał pochodzi ze strony projektu.

Więcej informacji m. in. HARMONOGRAM SPOTKAŃ, REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE "PRAKTYKA CZYNI MISTRZA!” - REGULAMIN PROJEKTU, STREFA LOGOWANIA znajduję sie na stronie projektu: www.praktyki.swsz.pl