Konkursy szkolne w roku 2009/2010

10 lutego uczniowie klas IIa i IIb uczestniczyli w turnieju wiedzy o lekturze „Kubuś Puchatek” zorganizowanym przez panie J. Polak i A. Peroń. Uczniowie podzieleni na drużyny brali udział w Leśnej Olimpiadzie Sportowej, podczas której uczestniczyli w wielu ciekawych konkurencjach m.in.: toczeniu baryłek z miodem, gromadzeniu zapasów miodu w spiżarni, naśladowaniu skoków Kangurzycy i Maleństwa oraz wielu innych. Oprócz konkurencji sportowych drużyny musiały wykazać się ogromną wiedzą dotyczącą lektury. Wszyscy chętnie odpowiadali na zadawane pytania, prawidłowo rozwiązali przygotowany test oraz bezbłędnie opowiadali o przygodach mieszkańców Stumilowego Lasu. Ostatnim punktem programu było oczekiwanie z napięciem na ogłoszenie wyników turnieju oraz wręczenie nagród. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili.